Kalendarz Pszczelarza Zobacz w powiększeniu

0065

Nowy produkt

40 Przedmioty

Kalendarz Pszczelarza

30,00 zł

35,00 zł

-14%

Kalendarz Pszczelarza z Pasją na 2019 r. (Martyna Walerowicz) - K200

Wydawca: BEE & HONEY Sp. z o.o.
Stron: 344
Format: 16,5x23,5 cm
Oprawa: Twarda
ISBN: 978-83-947516-8-5

Obniżona cena!

Więcej informacji

Kalendarz Pszczelarza z Pasją na 2019 r.

Czwarte wydanie „Kalendarza pszczelarza z pasją” to estetyczna publikacja zawierająca informacje jak prowadzić ogród przyjazny zarówno pszczołom jak i człowiekowi.


W środku oprócz informacji o produkcji własnych warzyw, znajduje się spis roślin miododajnych pogrupowanych w zależności do potrzeb glebowych, porady dotyczące zakładania łąki kwietnej i prawidłowym cięciu drzew, tak by wydawały dużo kwiatów i obficie owocowały.

To pozycja dla każdej osoby, której nie jest obojętny los naszej planety i wierzy, że małymi gestami można zdziałać bardzo dużo.

Chociaż brzmi to abstrakcyjnie to żyjemy w czasach najbardziej intensywnego wymierania gatunków w dziejach Ziemi. W poprzednich epokach środowisko naturalne traciło jeden gatunek rocznie - obecnie liczba ta dochodzi do kilkunastu tysięcy.

Jednym z powodów tego stanu jest zanik różnorodności biologicznej, spowodowany działalnością człowieka. Miejsca do życia zwierząt jest coraz mniej, a bazy pokarmowe się kurczą.


Dlatego tegorocznym kalendarzem zachęcamy do otwarcia ogrodów dla zwierząt - a zwłaszcza owadów zapylających. Treści w nim zawarte opracowała Martyna Walerowicz mgr inż. ogrodnictwa, która zajmowała się owadami zapylającymi i różnorodnością biologiczną.

Ponadto:
Kalendari­um imprez ­pszczelarskich, wiele przydatnych informacji, takich jak kolory znakowania matek czy wymiary ramek poszczególnych typów uli, godziny ­wschodu i zachodu słońca, fazy księżyca, dużo miejsca na notatki.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: