Gdzie się znajdujemy

ApiArt.pl Sklep Pszczelarski Socha Szczepan
ul. Pasieczna 2
62-035 Czmoń
tel. 61 817 17 58
kom. 888 782 786
e-mail: sklep@apiart.pl
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sob. 8:00 - 13:00

 

Krótka historia naszej działalności 

Nasza działalność to rodzinne przedsiębiorstwo od dawna związane z branżą pszczelarską. Wszystko zaczęło się w 1988 roku, kiedy Jan Socha otrzymał pierwszy ul od swojego wujka. To w tamtym czasie zrodziła się pasja do tych małych, pracowitych owadów, która po pewnym czasie stała się również sposobem na utrzymanie rodziny. Powstała pasieka, licząca w swym szczytowym momencie 180 rodzin pszczelich.

Swoją dotychczasowa praktykę Jolanta i Jan postanowili poszerzyć o rzetelną wiedzę kończąc w 2000 roku studium pszczelarskie w Pszczelej Woli. Z ogromem nowej wiedzy rozszerzyli zakres działań o hodowlę matek pszczelich, odkładów, produkcję świec i form do odlewu świec. Jan zaangażował się w lokalne wsparcie pszczelarstwa piastując urząd prezesa Koła Pszczelarzy w Kórniku. Z czasem zauważyliśmy, że w okolicy brakuje miejsca, gdzie pszczelarze mogliby nabyć sprzęt niezbędny do prowadzenia pasieki. Z tej potrzeby w roku 2004 powstał sklep z artykułami pszczelarskimi początkowo prowadzony przez Jana i Jolantę a w 2010 r przejęty przez Szczepana. W 2012 roku poszerzyliśmy zakres usług o sprzedaż internetową. W roku 2014 zwieńczeniem naszej dynamicznie rozwijającej się działalności było wybudowanie magazynu, tworząc hurtownie pszczelarską, by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

 

W 2008 rozpoczęliśmy produkcję odzieży pod własną marką. W 2017 roku zostaliśmy dystrybutorem na Wielkopolskę sprzętu produkowanego przez firmę Apikoz. Cały czas kształcimy się i staramy dostosować do potrzeb klienta.

 

Dziś nasza firma to miejsce gdzie, każdy amator pszczelich produktów znajdzie coś dla siebie, począwszy od miodów, pyłku, pierzgi, poprzez świece, na kosmetykach i miodach pitnych kończąc. Pszczelarze mogą zaopatrzyć się w sprzęt pszczelarski oraz liczyć na fachową pomoc i doradztwo w zakresie prowadzenia pasieki, mogą nabyć świetnej jakości matki pszczele i odkłady oraz zrealizować zakup sprzętu w ramach dotacji ARR.


Zadowolenie Klienta.

Zadowolenie Klienta

realizujemy w ciagu 24h.

Oferujemy tania i szybka dostawe.

Oferujemy szybka i tania wysylke kurierem firmy InPost.

Doradzamy naszym Klientom

Profesjonalna pomoc

Masz pytania ? Zadzwon, chetnie doradzamy naszyn Klientom.

Wszystkie prawa zastrzeżone: ApiArt.pl